2005 Yılından beridir faaliyet göstermekteyiz. Alanında uzman ve kadrolu çalışan özel ders öğretmenleri ile hizmet vermektedir.    Özel Ders İste

YGS-LYS'de Özel Ders Neden Önemli

Özel ders konusunda deneyimli öğretmenlerimiz sayesinde LYS ve YGS adayı öğrencilerimize yönelik motivasyon çalışmaları yapılmaktadır.

Üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerimizin uzun süre düşündüğünde dahi fark edemeyeceği çözümler hakkında bilgi verilir.

Alanlarında uzman öğretmen kadromuz sınava hazırlanan öğrencilerimizin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda eğitim programları hazırlar ve buna yönelik bireysel farklılıkları da göz önünde bulundurarak farklı eğitim metodları geliştirir.

Öğretmenlerimiz öğrencilerin konular hakkındaki hatalı düşüncelerini tespit ederek doğru düşünce yöntemleri geliştirmelerine yardımcı olur.

Bol pratik ve uygulama gerektiren YGS ve LYS sınavlarında öğrencilerimize bol miktarda materyal takviyesi yapılır.  Öğrencilerin yaptığı çalışmalar dikkatle izlenir ve geri bildirim verilir.

YGS ve LYS sınavına hazırlanan yaş grubunda öğrencinin zaman zaman ilgisi ve motivasyonu yavaşlayabilir. Öğretmenlerimiz öğrencilerin zorluk yaşadığı durumlarda süreçten kopmalarını engeller.

Sınava hazırlık sürecinde öğrencilerin ders konuları ile ilgili sormaları gereken sorular bulunabilir. Çoğu öğrenci soru sorma sürecinde sıkıntı yaşar. Öğretmen sorması gereken soruları öğrenciye empoze eder ve bunun için ortam hazırlar.

Alanlarında iyi eğitim alan öğretmen kadromoz öğrencilerin sahip oldukları bilgilere farklı bakış açıları kazandırır. Bu şekilde öğrenciler konuların diğer bölümleri ile bağlantı kurar. Böylece anlatılan konu kalıcı olur ve öğrenci yorum yapma yeteneği kazanmış olur. Konular arasında ilişki kuran öğrenciler tüm konuları rahatlıkla hatırlama özelliği kazanır.

Düzenli aralıklarla sürekli yapılan dersler öğrenmeyi önemli ölçüde etkilemektedir. Çalışmaya ara vermek öğrenmeyi iyi olmayan bir şekilde etkiler. Özel ders sayesinde öğrencilerin çalışma programları düzenli bir hal alır.

 

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul