YGS ve LYS Sayısal Paketi

ygs lys sayisal paketiProgramın Amacı: 2018 yılında YGS ve LYS’ ye girecek öğrencilerin Sayısal alanda yetiştirmektir. Değişen sınav sisteminde konu ve soru analizlerini iyi incelemiş yayınevleri ile iş birliği yaparak sınavda her öğrencinin hedefi doğrultusunda üstün başarı sağlamaktır.

YGS ve LYS Programımızın İçeriği: 2018 YGS ve LYS kursumuz toplam 650 saat ders ve etütten oluşmaktadır. Matematik YGS (3 Saat) + Matematik LYS (2 Saat) + Geometri (2 Saat) + Fizik (2 Saat) + Kimya (2 Saat) + Biyoloji (2 Saat) + Dil Anlatım (1 Saat) + Etütler olarak haftalık ders işlenmektedir.

Ders Başlama Tarihi: 11.sınıftan 12 ye geçen öğrencilerimiz için 21 Ağustos haftası, mezun öğrencilerimiz için 5 Eylül haftası olarak planlanmıştır.

Eğitimcilerimiz: Fen ve Anadolu Liselerinde ve dershanelerde uzun yıllar çalışmış deneyimli Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji ve Türkçe öğretmenlerinden oluşmaktadır.

Serbest Zaman: Öğrencilerimizin serbest zamanlarında YGS ve LYS de derece yapmış Boğaziçi Üniversitesinde öğrenim gören öğrencilerimiz ile soru çözümlerine katılacaklardır.

Kaynak ve Deneme: Her dersten sınıf seviyesine uygun soru bankaları hediye edilecektir. Yıl içinde 15 adet YGS denemesi (Hepsi Türkiye Geneli Değerlendirilmektedir) 6 adet LYS denemesi yapılmaktadır.

Eşit ağırlık paketimiz için tıklayın

Ayrıntılı bilgi için bizi arayın 0 212 552 94 90

Talep formunu doldurarak bize yazın

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul