2005 Yılından beridir faaliyet göstermekteyiz. Alanında uzman ve kadrolu çalışan özel ders öğretmenleri ile hizmet vermektedir.    Özel Ders İste

Rusça Özel Ders

Birleşmiş Milletler tarafından resmi dil olarak kabul edilen 6 dil arasında yer alan Rusça dünyada en çok konuşulan 4. Yabancı dildir. Sovyet Birliği nedeniyle geniş bir coğrafyada konuşulan Rusça’dan en çok etkilenen ülkelerden biri de Türkiye’dir. Rusya’nın komşu ülkelerden biri olması ve Ukrayna ile ticari ve sosyal ilişkilerimizin gelişmesi Rusça’ya karşı ilgiyi büyük ölçüde arttırmıştır.

Son yıllarda Rusya ile iş yapan firma ve kurumlar Rusça bilen eleman arayışına girmişlerdir. Böyle bir ortamda Rusça’ya hakim olan kişiler, işe alım süreçlerinde avantajlı duruma gelirler. Üniversite öğrencileri ve yeni mezunlar Rusçayı ikinci bir dil olarak öğrendiklerinde birçok iş fırsatı doğar. Bu durum Rusça’nın gelecekte daha büyük bir önem kazanacağına işaret eder.

Son yıllarda öğrenci ve veliler Rusça alanında eksiklerini kapatmak ve dili en kısa zamanda etkili bir şekilde öğrenmek adına özel ders konusuna önem göstermektedirler. Ülke içinde bir çok Rusça eğitim kurumu ve dersane mantığı ile işleyen merkezler günden güne önemini kaybetmekte ve yerini özel derse bırakmaktadır.

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul