2005 Yılından beridir faaliyet göstermekteyiz. Alanında uzman ve kadrolu çalışan özel ders öğretmenleri ile hizmet vermektedir.    Özel Ders İste

Fransızca Özel Ders

Fransızca 29 ülkede resmi dil olarak kullanılır ve dünya üzerinde yaklaşık 200 milyona yakın insan tarafından konuşulmaktadır. Başta Fransa olmak üzere Afrika, Belçika, İsviçre, Lüksemburg, Kanada ve Monako gibi ülkelerde daha çok kullanılır. Bugün 33 ülkenin resmi dili Fransızcadır. Avrupa Birliği, NATO, Birleşmiş Milletler, UNICEF, UNESCO ve IMF gibi kurumların çoğunda resmi dildir. İnternet alanında da İngilizce’nin ardından ikinci dil olarak tercih edilir. 

En çok konuşulan 11. Dil olan Fransa’nın Birleşmiş Milletler ve Avrupa Birliği’nin de resmi dili olmasının yanı sıra Avrupa Birliği ülkeleri tarafından en çok konuşulan dillerin arasında yer almaktadır. 

Tüm bunlar göz önüne alındığında Fransızca’yı öğrenmek için birçok neden vardır.  Fransızca dilini ve gramer yapısını tüm detayları ile kısa bir sürede öğrenmek isteyen öğrencilerimiz için özel ders seçeneği her zaman tavsiye edilmektedir. Fransızca Dili konusunda uzmanlaşan eğitim kadromuz öğrencilerimizin dil öğrenme sürecinde hızlı sonuçlar ve kazanımlar elde etmelerine yardımcı olur.

Öğretmen kadromuz öğrencilerimizle verimli ilişkiler kurararak profesyonel ve kaliteli bir hizmet anlayışı sunar. Öğretmenlerimiz her seviye öğrenciler için deneyim ve donanım sahibidir. Sadece okul derslerine takviye değil kariyer odaklı Fransızca öğrenmek isteyenler için de özel ders imkanlarımız bulunmaktadır.

Siz de Fransızca konusunda deneyimli eğitim kadromuzdan özel ders almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul