2005 Yılından beridir faaliyet göstermekteyiz. Alanında uzman ve kadrolu çalışan özel ders öğretmenleri ile hizmet vermektedir.    Özel Ders İste

Almanca Özel Ders

38 Ülkede yaklaşık 120 milyon kişi tarafından konuşulan Almanca günümüzde en çok konuşulan yabancı diller arasında 2. Sırada yer alır. Avrupa’da 101 milyon kişinin ana dili olan Almanca Avrupa Birliği kuruluşlarında İngilizce ve Fransızca ile birlikte kullanılan en önemli çalışma dilidir. Bunun yanı sıra Almanya ile yaptığımız ticari anlaşmalar Almanca’nın Türkiye’de son yıllarda önem kazanmasına yol açmıştır. Türkiyede binlerce Alman şirketi yer alır ve her yıl milyonlarca Alman turist Türkiye’yi ziyaret eder. Bu yüzden Almanca bilgisi iş piyasasında büyük avantaj sağlar.

İş dünyasına ek olarak Almanya son yıllarda Türk öğrenciler tarafından en çok tercih edilen eğitim merkezlerinden biri haline gelmiştir. Almanya’nın önde gelen yüksek öğretim kurumları her yıl binlerce Türk öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

Son yıllarda öğrenci ve veliler Almanca alanında eksiklerini kapatmak ve dili en kısa zamanda etkili bir şekilde öğrenmek adına özel ders konusuna önem göstermektedirler. Ülke içinde bir çok dil eğitim kurumu ve dersane mantığı ile işleyen  merkezler günden güne önemini kaybetmekte ve yerini özel derse bırakmaktadır. 

Siz de Almanca konusunda deneyimli eğitim kadromuzdan özel ders almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul