2005 Yılından beridir faaliyet göstermekteyiz. Alanında uzman ve kadrolu çalışan özel ders öğretmenleri ile hizmet vermektedir.    Özel Ders İste

Akademik Başarıyı Arttırma Çalışmaları

TEOG, YGS, LYS gibi akademik başarıyı ölçen sınavlarda başarıyı sağlamak için bir takım yöntemler kullanılır. Kendi alanlarında uzman eğitim kadromuz  Akademik başarıyı arttırmaya yönelik öğrencilerimiz ile bir takım çalışmalar yaparlar.

Bu çalışmalardan bazıları:

  1. Hem sınav programları hem de okul takviye özel ders programlarında kurum, veli ve öğretmen ilişkileri iyi düzenlenmelidir. Öğrencinin başarısı odaklı eğitim anlayışımız kişi ve kurum arasında iletişim kanallarını açık tutararak öğrencilerin gelişim grafiklerini yakından takip eder.
  2. Öğretmen ve ebeveynlerin öğrenciye yaklaşımı başarıda önemli bir rol sahibidir. Bu konuda oldukça dikkatli davranan eğitim kadromuz, tavır ve davranışlarda ortak bir tutum geliştirir.
  3. Okulda ve evde düzenli bir çalışma ortamının bulunması başarının en önemli sırlarından biridir. Öğretmen kadromuz rehberliğinde öğrenci ve velilerimiz bu konuda bilgilendirilir ve verimli ders çalışmaya yönelik yapılan her bir çalışma titizlikle takip edilir.
  4. Sınav hazırlık programlarında zaman kontrolü oldukça önemlidir. Rehber öğretmenlerimiz tarafından öğrenciler için bireysel çalışma programları yapılır ve öğrenci ile veliler bu konuda detaylı bir şekilde bilgilendirilir.
  5. Veli, öğretmen ve öğrencilerimiz sınav başarısı konusunda ortak hedefler oluşturmalıdır. Bu hedefe ulaşmak konusunda yapılacak çalışmalar özel ders öğretmenlerimiz tarafından titiz bir şekilde planlanır ve öğrencilerimiz bu konuda detaylı ve periyodik bir şekilde bilgilendirilir.

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul