2005 Yılından beridir faaliyet göstermekteyiz. Alanında uzman ve kadrolu çalışan özel ders öğretmenleri ile hizmet vermektedir.    Özel Ders İste

Yönetim Muhasebesi Özel Ders

İşletme faaliyetleri çerçevesinde muhasebe içi ve dışı bilgileri kullanarak karar verme, planlama, faaliyetleri yöneltme ve kontrol sürecine denir.
uygulanması kanunen zorunlu bir muhasebe dalı değildir. Belirli bir kayıt düzeni de gerektirmez.

Ancak işletmenin planlama ve yönetim stratejilerini belirlemesi bakımından önemlidir. Yönetimin normal muhasebe işlemlerinin çok detaylı olması nedeniyle tespit yapamamaları neticesinde geliştirilmek zorunda kalınan bir yöntemdir. Yöntem bir dizi rapor içerir. Bütçe uygulamalarına esas teşkil edecek verilerin analizi, dönemsel faaliyetler bu raporlarda sunulur.

Faaliyet ve uygunluk denetimlerinin özetine benzer raporlar yöneticiye verilir. Günümüz muhasebe programlarında "patron raporu" denen bölümündeki tüm bilgiler aha da bu yönetim muhasebesi denen şeydir. Gereklidir ama yeri gelir tüm departmanlar bu raporlardan kendine pay çıkarır. Yönetim muhasebesi  dersi  Üniversitelerin; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi, Lisans ve Yüksek Lisans programlarında okutulmaktadır.

Yönetim muhasebesi özel ders öğretmenlerimizle görüşmek ve bilgi almak için ofisimizi arayabilir ve ders ücretleri ve ders programlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul