2005 Yılından beridir faaliyet göstermekteyiz. Alanında uzman ve kadrolu çalışan özel ders öğretmenleri ile hizmet vermektedir.    Özel Ders İste

Introduction to Mathematical Structures Özel Ders

Çağdaş Matematik kümeleri, kümeler üzerindeki yapılar arasındaki dönüşümleri inceler. Buraya dek öğe, küme, işlem, fonksiyon kavramlarınımkullandık. Bunları yapmakla, aslında Matematiksel yapılar üzerinde çalışmış olduk. Bu bölümde yapı kavramını formal olarak tanımlayacağız. Aslında matematiksel yapılar bu dersin konusu değildir. Bu yapılar zaten ilgili derslerde ayrıntılarıyla incelenmektedir.

Matematik soyut düşünme sanatıdır. Soyut düşünme, içinde bulunduğumuz çevre koşullarından ve her tür somut nesnelerden sıyrılıp düşünce üretme eylemidir. Beş elma, beş kitap, beş masa,... gibi nesneye bağlı 5 kavramı yerine soyut 5 kavramını koyabilmektir. soyutlama insan aklının eriştiği en yüce yerdir.

Matematik hep o yerdedir.

Matematikçi hep oradadır.

Matematiksel yapılar ve Matematiksel yapılara giriş dersi bu kuramların üzerine kurulmuş bir derstir.

Matematiksel yapılara giriş dersi için özel ders öğretmenlerimiz bu bahsi geçen kuramları hem akıcı hemde çıkmış sorularla sizi matematiksel yapılara giriş dersine hazırlar. bu dersin en önemli özelliği soyut olması bu yüzden Matematiksel yapılara giriş dersinden mutlaka yardım almanız ve bir özel ders öğretmeni ile çalışmanız dersi daha anlaşılır yapacaktır. Matematiksel yapılara giriş özel ders ücretleri için ofisimizi arayıp bran öğretmenlerimizle görüşebilirsiniz.

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul