2005 Yılından beridir faaliyet göstermekteyiz. Alanında uzman ve kadrolu çalışan özel ders öğretmenleri ile hizmet vermektedir.    Özel Ders İste

Introduction to Finite Mathematics Özel Ders

Çoğu Öğretmen bu konuyu aradan verip geçiyorlar ama neyin nereden geldiğini ve insanın kafasını karıştıran bazı sorulara cevap veremiyorlar ondan sonra da çoğu öğrenci sonlu matematik konularında zorlanmaya başlıyorlar.

Eğer bir oyun sonlu sayıda hamlede bitiyorsa ve oyunun her evresinde hamle sırası gelen oyuncunun sonlu sayıda hamle seçeneği varsa, o oyuna sonlu oyun denir. Örneğin satranç sonlu bir oyundur. Çünkü satrancın her anında her oyuncunun sonlu sayıda hamle seçeneği vardır ve her satranç oyunu ya iki oyuncudan birinin zaferiyle ya da beraberlikle biter. Pişti, poker gibi kağıt oyunları genellikle biter, yani sonlu oyunlardır.

Sonlu Matematik konuları genel olarak öğrencileri zorlamakta ve öğretmenler de üstü kapalı şekilde geçiştirmektedir. bu nedenle çoğu öğrenci Sonlu Matematik dersinden başarısız olabilmektedir. Sonlu Matematik özel dersi almak isterseniz ofisimizi arayıp özel ders ücretlerini öğrenebilir veya Sonlu Matematik öğretmenlerimizden bilgi alabilirsiniz. Sonlu Matematik özel ders programları ve ders ücretlerini için ofisimizi mutlaka arayın, size İstanbulun en kaliteli öğretmenleri ile yardım edelim.

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul