2005 Yılından beridir faaliyet göstermekteyiz. Alanında uzman ve kadrolu çalışan özel ders öğretmenleri ile hizmet vermektedir.    Özel Ders İste

TEOG Sınavında Özel Ders Neden Önemli?

Günümüzde okul ve diğer eğitim kurumlarında öğretmenlerin her öğrenciyle tek tek ilgilenmesi çok da mümkün olmamaktadır..Zaman ve diğer koşullar bunun en önemli sebeplerinden biridir.

Bu noktada özel ders, öğretmenin öğrenci ile yakından ilgilenmesi ve başarısını birebir takip etmesi açısından son günlerde büyük önem kazanmıştır

Her öğrencinin dersi anlama ve öğrenme özelliği farklılık göstermektedir. Özel derste öğretmen öğrencinin ders anlama yetisine uygun bir metod geliştirir ve öğrenci ile daha derin bir bağ kurar.  

TEOG Sınavında Özel Dersin Yararları

TEOG hazırlık sürecinde öğrencilerin sorması gereken bazı sorular olabilir. Birçok öğrenci bu konuda çekingenlik yaşayabilir. Alanında uzman öğretmen kadromuz öğrencilerin sorması gereken soruları tespit eder ve soru sormaları için uygun bir ortam hazırlar.

TEOG Sınavı hızlı düşünme ve pratik olma yetenekleri gerektiren bir sınavdır. Özel ders konusunda uzmanlaşmış öğretmen kadromuz öğrencilerimize hızlı ve pratik çözüm yolları göstermektedir.

Özel ders konusunda deneyim sahibi olan öğretmenlerimiz TEOG hazırlık aşamasında öğrencilerimize çeşitli çözüm yolları öğretir. Her yöntemin iyi ve kötü yolları hakkında öğrencilerimize liderlik eder.

TEOG sınavında başarının en önemli sırlarından biri öğrencinin her ders sonrası işlenen konuyu tekrar etmesidir. Öğretmen kadromuz her bir öğrenciyi yakından takip ederek ders sonrası yapılması gereken tekrarları titizlikle kontrol eder.

Özel ders sayesinde öğrencilerimiz sahip olduğu mevcut bilgiyi kullanarak diğer konuların farklı bölümleri ile de bağlantı kurar.

TEOG Sınavına hazırlanan öğrenciler zaman zaman konsantrasyon sorunu yaşamaktadır. Deneyimli Öğretmenlerimiz öğrencilerin yaşadıkları konsantrasyon problemini tespit edip öğrencilerin tekrar motive olmalarına yardımcı olur.

Grup çalışmalarının tam tersine özel derslerimiz sayesinde öğretmenlerimiz öğrencilerimizin konular hakkındaki hatalı düşüncelerini doğru yöntemler ile karşılaştırarak farketmelerini sağlar.

Öğrencilerin uzun süre düşünseler bile farkında olmayacakları çözüm yolları geliştirilir.

Öğrenciler deneme sınavları ve ödevler ile sık sık pratik yapma imkanı bulur.

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul