Tarihçemiz

Üniversite ve SBS eğitimi ile ilgili kurslara ve özel derslere talep özellikle yeni sistemle birlikte artarak devam etmektedir.

Özel Ders Merkezi Boğaziçi Ders Eğitim ve Danışmanlık, üniversite ve SBS Özel ders eğitimi ile ilgili çalışmalarına, Özel ders şeklinde, 2003 yılında İstanbul Şirinevler'deki ilk ve tek şubesinde başlamıştır. Daha sonra 2007 'den itibaren özel dersin yanında butik dershane olarak Özel ders eğitim-öğretim hayatına devam etmekteyiz.

Özel Ders Etüt merkezi şeklinde verilen Özel ders hizmetimiz dışında; İstanbul' un farklı noktalarında ulaştırılan Özel ders eğitimiyle yoğun ilgi topladık. Özellikle Özel ders öğrencilerine sağladığı yeniliklerle öne çıkan Özel ders kurumumuz; velilerinin güvenini kazanarak Özel ders kurumsal kimliğini daha profesyonel bir zemine oturtmuştur.

Özel Ders Merkezi Boğaziçi Ders ve Danışmanlık bununla da yetinmeyip, bugün Özel ders yabancı dil kursları, yurtdışı eğitim danışmanlığı, Özel ders bilgisayar kursu,Özel ders müzik kursu gibi bir çok alanda Özel ders eğitime hizmet veren çalışmaları da yürütmektedir.

Özel ders alanında ,uzman eğitim kadrosu ve öğrenci merkezli Özel ders eğitim anlayışı ile ilerlemesini sürdüren Özel Ders Boğaziçi Ders ve Danışmanlık dershaneciliğe yeni bir anlayış getirerek; Özel ders hizmeti vermeye devam etmektedir. Buna paralel olarak, sizlerin de desteğiyle kaliteli Özel ders hizmetini tüm İstanbul 'a yayma çabası içindedir. 

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul