2005 Yılından beridir faaliyet göstermekteyiz. Alanında uzman ve kadrolu çalışan özel ders öğretmenleri ile hizmet vermektedir.    Özel Ders İste

  1. Her çalışma bir amaç gözetmelidir. Herhangi bir amaç belirleyip buna yönelik bir hazırlık sürecine giren öğrenciler başarıyı kazanma yolunda büyük bir aşama kaydeder.
  2. Planlı çalışmak başarıyı getiren en önemli yöntemlerden biridir. Organize olarak, eksikleri tespit edip buna yönelik bir ders programı düzenlemek öğrencilerin daha verimli çalışmalarını sağlar.
  3. Özellikle sınav hazırlık programlarında çalışma konusunda verimi düşürücü bir çok etken ortaya çıkmaktadır. Bu tür etkenlerin tespit edilip ortadan kaldırılması başarı açısından son derece önemlidir.
  4. Çalışma yerinin seçimi çok önemlidir. Ayrı bir çalışma yerinin seçilmesi ve sürekli bu yerde çalışılması sınavlarda başarıyı getiren unsurlardan biridir.
  5. Derse hazırlıklı gelmek başarılı olmanın altın kurallarından biridir. Derse hazırlıklı gelmenin yanı sıra derslerin işlenmesine etkin olarak katılmak da öğrencileri olumlu yönde etkiler.

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul