2005 Yılından beridir faaliyet göstermekteyiz. Alanında uzman ve kadrolu çalışan özel ders öğretmenleri ile hizmet vermektedir.    Özel Ders İste

Motivasyon Çalışmaları

Eğitmen kadromuz için ders içi etkinliklerin yanı sıra motivasyon çalışmaları da son derece önemlidir. Her biri kendi alanlarında uzman özel ders eğitim kadromuz çeşitli motivasyon teknikleri ile öğrencilerin başarılarını arttırmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Bunlardan bazıları şu şekildedir.

  1. Derslerimize öğrencilerimizin ilginç bulacakları veya sevecekleri konularla başlamak her zaman önemlidir.
  2. Öğretmen kadromuz öğrenci davranışlarını başlatma ve yönlendirme konularında son derece hassastır. Öğrencilerimize onlardan neler beklediğimizi açık bir şekilde ifade ederek güçlü bir iletişim bağı kurmak başarıyı oldumlu bir şekilde etkiler.
  3. Motivasyon açısında kısa vadeli amaçlar belirlemek her zaman tercih edilen yollardan biridir. Bu amaçların belirlenmesi ve hayata geçirilmesi konusunda yapılan çalışmalar özel ders eğitim kadromuz tarafından titizlikle hazırlanır.
  4. Öğretmenin övgüsü ve olumlu yaklaşımı motivasyon açısında son derece önemlidir. Uygun bir davranış veya performans sonrası kullanılan güdüleyici cümleler etkili birer motivasyon aracıdır.
  5. Öğrencilerin daha önce öğrendiği bilgileri kullanarak önceki öğrenmeyi pekiştirmek öğretmen kadromuz tarafından tercih edilen yöntemlerden biridir. Bu şekilde özel ders alan öğrencilerimiz öğrendikleri bilgileri daha farklı biçimlerde de kullanabileceklerini görmüş olurlar.

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul