2005 Yılından beridir faaliyet göstermekteyiz. Alanında uzman ve kadrolu çalışan özel ders öğretmenleri ile hizmet vermektedir.    Özel Ders İste

Ölçme Değerlendirme Çalışmaları

Okul eğitimi ve sınav hazırlık süreçlerinde asıl amaç her zaman öğrenci başarısıdır. Öğrendiklerini yaşama aktarabilen, hedefleri doğrultusunda istediklerini başarabilen öğrencilerimizin hepsi başarılı olarak kabul edilir.

Başarıya giden yolda özel ders alan öğrencilerimizin yolun neresinde olduklarını tespit etmek amacı ile yaptığımız ölçme ve değerlendirme çalışmaları bu aşamada son derece önemlidir. Sınava hazırlık sürecinde yapılan test ve verilen ödevler, özel ders öğretmenlerimiz tarafından yakından takip edilir. Bu sayede öğrencilerimizin başarı durumlarının ne düzeyde olduğu ve ne tür yetersizliklerinin bulunduğu kolayca tespit edilebilir. Bu değerlendirmeler sonucu öğrencilerimize yönelik geribilidirim verilir ve yönlendirme yapabilme olanağı sağlanmış olur. Bu konuda özel ders öğretmen kadromuz için en hassas konu öğrencilerin hangi davranışları değerlendirilecekse o davranışa uygun ölçme yolunun seçilmesidir.

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul