2005 Yılından beridir faaliyet göstermekteyiz. Alanında uzman ve kadrolu çalışan özel ders öğretmenleri ile hizmet vermektedir.    Özel Ders İste

Okul Seçimi İle İlgili Çalışmalar

Okul seçimi özellikle son yıllarda farklı sınav türleri ve rekabet ortamı yüzünden öğrenci ve veliler tarafından titizlikle incelenmeye başlandı. Geçmiş yıllarda öğrencilerin tercih edebilecekleri sınırlı sayıda okul türü bulunurken günümüzde Lise ve Üniversite düzeyinde birbirinden farklı birçok okul türü bulunmaktadır.

Okul seçiminde dikkat edilecek en önemli unsurlardan biri öğrencilerimizin istek ve yeteneklerinin farkında olmaktır. Bu aşamada özel ders eğitim kadromuz öğrencilerimizi tanımaya yönelik birçok çalışma yapar. Her öğrencinin farklı olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda okul seçimi ile ilgili olarak tek bir yol ya da tek bir hedef belirlemek çok da doğru olmayacaktır. Bu seçim sürecinde işleri kolaylaştırmak adına öğretmen kadromuz, öğrenci ve veliler arasında son derece dikkatli bir iletişim süreci gerçekleşmektedir.

Siz de okul seçimi ile ilgili çalışmalar ve okul türleri konusunda bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul