2005 Yılından beridir faaliyet göstermekteyiz. Alanında uzman ve kadrolu çalışan özel ders öğretmenleri ile hizmet vermektedir.    Özel Ders İste

Sosyal Bilgiler Özel Ders

Sosyal Bilgiler; ilköğretim 5. sınıftan sonraki öğrencileri için tarih ve coğrafya konularından oluşan bir derstir. Öğrencilerin özellikle tarih konularında zorlanmaktadırlar.

Coğrafya konuları ise yeni müfredatla birlikte olabildiğince azaltılmıştır. sosyal bilgiler dersi sözle ders olan tarih, coğrafya gibi derslerin temelini oluşturmaktadır, bu nedenle sosyal bilgiler dersi bu iki derslerin iyi kavranması bakımından çok önemlidir, sosyal bilgiler dersinden özel ders almak hem okul derslerinde başarıyı hemde lise döneminde tarih ve coğrafya derslerinde temel oluşturmuş olmaktır.

Özellikle SBS sınavında sosyal bilgiler büyük bir önem arz etmektedir. Sosyal bilgiler özel ders öğretmen kadrosunu oluştururken öğretmenlerinin deneyim, bilgi, konu hakimiyeti ve formasyon gibi kriterlerin yanında geçmişte özel ders verdikleri öğrencilerin izlenimlerini de almıştır. Sosyal bilgiler özel ders öğretmeni yerine; tarih, coğrafya ayrı ayrı branşlarda alanının uzmanı özel ders öğretmenler de isteyebilirsiniz. Sosyal Bilgiler özel derslerinizde; öğretmeniniz ne yapar? özel ders seansları ilköğretim öğrencileri için 90 dakikadır.

Bu özel ders öğretmenlerimizin belirlediği bir standart olmasına rağmen kişiye özel programlarımızın bir sonucu olarak; özel ders lerinizde zamanı artırma ve azaltma gibi alternatiflerimizi kullanabiliriz. Özel ders öğretmenlerimiz; günümüz şartlarında öğrenci başarısına etki eden faktörlerin çeşitlendiğini çok iyi özümsemişlerdir.

Artık sadece özel ders anlatarak öğrencide başarıyı yakalamaya çalışmak büyük eksiklikleri olan bir yöntemdir. Bunun için özel ders veren öğretmeniniz kendisini öğrencisine özel ders anlatmanın yanında; motivasyon, zaman planlaması, hedef belirleme ve öğrenci takibi gibi öğrenci koçluğunu ilgilendiren alanlardada sorumludurlar.

Sizin taleplerinizi yukarıda bir kısmını ifade edebildiğimiz sonuç endeksli kriterlerlerle birleştirerek özel ders lerini işleyen bu öğretmenlere referans olmaktan; mutluluk duyuyoruz.

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul