2005 Yılından beridir faaliyet göstermekteyiz. Alanında uzman ve kadrolu çalışan özel ders öğretmenleri ile hizmet vermektedir.    Özel Ders İste

Matematik Özel Ders

İlkokulda, Ortaokulda,SBS sınavına hazırlıkta matematik dersinden sıkıntı çektiğinizi düşünüyorsanız İstanbul'un tüm semtlerinde profesyonel özel ders öğretmenleriyle sıkıntılarınızı mutluluğa çevirecek dersler veriyoruz.

İlkokuldan, Üniversiteye, öğrencilerimizin en fazla problem yaşadığı derslerden biri matematik dersidir. Ağırlıklı olarak soyut bir içerik taşıyan matematik dersi özellikle ilköğretimde somut hale getirilerek öğrenciye sunulması gerekir. Öğretmenlerimiz işte bunu başarır. öğrenciye matematiksel bir dil ile değil de öğrencinin anladığı dilden matematik anlatarak çözüme ulaşır.

Matematik özel ders öğretmenleri; alanında kendisini yetiştirmiş, matematiksel konu hakimiyeti tam ve öğrenci ile iletişimi iyi olan öğretmenlerden oluşmuştur. Matematik öğretmenlerinin tamamı özel ders deneyimli ve Üniversitelerin matematik öğretmenliği ve matematik bölümlerini bitirmişlerdir. Sitemizin kurucularının; matematik, fen, ingilizce alanında uzman oluşu; bu dersleri bizim açımızdan daha özel bir yere koymuştur. Matematik öğretmenlerimiz %90 oranında eğitim fakültesi mezunlarından oluşmaktadır.

Tecrübeli özel ders öğretmenlerimizin yanı sıra; bizden özellikle üniversite öğrencisi istediğiniz durumlarda, size ders için öğrenci gönderme olanaklarına sahibiz. Matematik çocuğunuzun geleceği önünde engel gibi durmasın. Özel dersin profesyonellerinden ders isteyin. çocuğunuza destek olalım. Matematik özel ders ücretleri için lütfen bizi arayın.

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul