2005 Yılından beridir faaliyet göstermekteyiz. Alanında uzman ve kadrolu çalışan özel ders öğretmenleri ile hizmet vermektedir.    Özel Ders İste

Fen Bilimleri Özel Ders

Fen Bilimleri; ilkokul 4. sınıftan sonraki öğrenciler için fizik, kimya ve biyoloji konularını içeren bir derstir. Fen Bilimleri dersinin ağırlığını özellikle fizik ve biyoloji konuları oluşturur öğrencilerin özellikle

fizik konularında zorlandığı gözlemlenmiştir. Kimya konuları ise yeni ilkokul ve ortaokul müfredatıyla azaltılmıştır. Fen Bilimleri konularından; özel ders alan öğrencilere en iyi özel ders deneyimi yaşatmak için; Fen Bilimleri özel ders öğretmen kadrosunu oluştururken öğretmenlerinin deneyim, bilgi havuzu ve formasyon gibi kriterlerin yanında geçmişte özel ders verdikleri öğrencilerin geri dönüşümlerinide almışlardır.

Bu öğretmenlerimizle özel ders çalışırken ders notları alabilir ileriye dönük ders programları yapabilirsiniz. Bizden Fen Bilimleri öğretmeni istediğiniz zaman öğrencinizin ihtiyacı olan konuya yönelik öğretmen tercihinde de bulunabilirsiniz. Fen Bilimleri öğretmeni yerine; fizik, kimya, biyoloji ayrı ayrı branşlarda alanının uzmanı özel ders öğretmenleri de isteyebilirsiniz. Fen Bilimleri özel Derslerinizde öğretmeniniz Ne Yapar ? Özel ders seansları ilk öğretim öğrencileri için 90 dakikadır. Bu bir standart olmasına rağmen kişiye özel programlarımızın bir sonucu olarak, özel derslerinizde zamanı artırma ve azaltma veya etüd yapma gibi alternatiflerimizi kullanabiliriz.

Öğretmenlerimiz; güncel şartlara göre öğrenci başarısına etki eden faktörlerin çeşitlendiğini çok iyi özümsemişlerdir. Artık sadece özel ders anlatarak öğrencide başarıyı yakalamaya çalışmak büyük eksiklikleri olan bir yöntemdir. Bunun için özel ders veren öğretmeniniz kendisini öğrencisine özel ders anlatmanın yanında; motivasyon, zaman planlaması, hedef belirleme ve öğrenci takibi gibi öğrenci koçluğunu yönlerden de sorumludurlar.

Sizin taleplerinizi ve bizim tecrübelerimizi yukarıda bir kısmını ifade edebildiğimiz sonuç endeksli kriterlerlerle birleştirerek; özel derslerini işleyen bu öğretmenlere referans olmaktan Derszamani.com özel ders ekibi olarak mutluluk duyuyoruz. Bu özel ders öğretmenlerle ilgili tüm sıkıntılarınızın muhatabı olduğumuzu ifade ediyoruz.

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul