Misyonumuz

Özel derste başarıyı hedefleyen Özel Ders Merkezi Boğaziçi Ders Eğitim ve Danışmanlık; profesyonel Özel ders eğitim anlayışı, uzman Özel ders eğitim kadrosu, müfredat programı ile örtüşen bilimsel Özel ders programı, en güncel kaynak ve dokümanları ve Özel ders öğrencisine rahat Özel ders eğitim mekanıyla hizmet vermektedir.

Özel ders öğrencilerimize sürekli olarak en kaliteli ve hızlı Özel ders eğitim hizmeti vermek, Özel ders öğrencilerimize ve yardımcı olduğumuz velilerimize karşı dürüst ve güvenilir olmak ve Özel ders eğitim danışmanlık alanına getirdiğimiz yeniliklerle Özel ders alanında lider olmak en temel misyonumuzdur.

Birikimi ve deneyimi ile değişimi harmanlayarak; bunu öğrencinin hizmetine sunmak bu Özel ders misyonumuzun temelini oluşturmaktadır. Bu nedenle yeni Özel ders eğitim anlayışında; tam başarı anlayışını benimseyerek Özel ders branş öğretmenleri, Özel ders rehberlik servisi ve Özel ders idari kadrosu ile velilerimize en iyi Özel ders hizmeti vermek için çabalamaktayız. 

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul