2005 Yılından beridir faaliyet göstermekteyiz. Alanında uzman ve kadrolu çalışan özel ders öğretmenleri ile hizmet vermektedir.    Özel Ders İste

Türkçe Özel Ders

 Türkçe, dünyanın yazılı belgeye sahip en eski dilidir. Dünya sıralamasından en çok konuşulan 15. dildir. Türkçe dersi olarak kelime bilgisi, anlam ve dil bilgisi gibi konulara değinip, cümlelerin

öğelerini tanıma gib bir çok konularda tam bir bilgiye sahip olmalısınız. soruları anlamak demek çözmenin yarısı demektir, bu yüzden de türkçe dersini çok iyi bilmemiz gerekmetedir. yabancı dillerle eğitim yapan eğtim kuruluşları bilirler; dil bilmeyen soruyu da bilemez.

Türkçenin anlama ve yorumlamaya dönük içeriğini ve dilbilgisinin kuralcı yapısını öğrencilerine zorlanmadan ve sıkılmadan öğretecek özel ders öğretmenleriyle çalışmaktadır. Öğretmenlerimizin türkçe özel derslerindeki ana unsuru öğrencinin kendisinden ne istediğidir.

Bu ilkokul 1. kademe öğrencileri için okuma yazma olabilirken, Ortaokul 2. kademe öğrencileri için okul derslerine destek ve SBS'ye hazırlık olabilmektedir. Türçe özel derslerimizi özellikle yabancı uyruklu öğrenciler için vermekteyiz. Türkiyede yaşayan yabancı uyruklu vatandaşlarımızın çocukları eğitim ve öğretim alırken en çok türkçe öğrenmekte ve buna bağlı diğer derslerde zorlanmaktadırlar.

Bu öğrencilere yönelik Türkçe özel ders öğretmenlerimiz vardır. türkçe özel ders öğretmen ücretleri için lütfen bizi arayınız. Lise öğrencileri için; Öğretmenlerimiz öğrencinin kendisine belirlediği hedefin daha üstüne çıkabilmek için gayret sarfederler. Öğrenciyi YGS - LYS 'de en iyiye hazırlamak için çalıştıtırken, okul derslerindeki başarının önemini de unutmazlar.

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul