2005 Yılından beridir faaliyet göstermekteyiz. Alanında uzman ve kadrolu çalışan özel ders öğretmenleri ile hizmet vermektedir.    Özel Ders İste

Kimya Özel Ders

Kimya, kimyasal maddelerle ilgilenen, bu maddelerin özelliklerini, ve tepkimelerini araştıran bilim dalıdır. Kimya bilimi daha kapsamlı bir ifadeyle, maddelerin özellikleriyle, maddelerin sınıflandırılmasıyla,

atomlarla, atom teorisiyle, kimyasal bileşiklerle, kimyasal tepkimelerle, maddenin hâlleriyle, Moleküller arası ve moleküller kuvvetlerle, kimyasal bağlarla, tepkime kinetiğiyle ve kimyasal dengenin prensipleriyle ve benzeri konullarla ilgilenir. Kimya'nın ana alt bilim dalları, analitik, anorganik, organik kimya ve fizikokimya dır.

Kimya'nın ana alt dalları şöyle sıralanabilinir;

  • Analitik kimya
  • Anorganik kimya
  • Organik kimya
  • Fizikokimya
  • Termodinamik
  • Spektroskopi
  • Kimyasal kinetik
  • Teorik kimya

Lise, üniversite hazırlık veya üniversite' de kimya dersi ile probleminiz varsa, kimya dersinde daha iyi olmak istiyorsanız, arkadaışarınızla aranızdaki farkı kapatmak istiyorsunuz, not yükseltmek istiyorsunuz; Derszamani.com'un size özel çözümler sunan özel ders öğretmenlerinden özel ders talebinde bulunabilir kimya ders notları ile çalışmayı deneyebilirsiniz. Kimya özel ders öğretmen ücretlerini öğrenmek ve öğretmenlerimizle görüşmek için ofisimi arayabilirsiniz.

Kurumumuz kimya özel ders öğretmenleri ile; kimya ders notları tutabilir, isterseniz periyodik tablo üzerinde konuşabilir, çözemediğiniz kimya problemlerini çözebilir, isterseniz çözeltilere göz atabilirsiniz. Elektro kimya ile ilgili konuları işlerken bileşik konularına göz atmayı unutmayın. Yani Kimyanın bütün konuları için bizden özel ders talebinde bulunabilirsiniz. Kurumumuz sizin için; en iyi kimya özel ders öğretmenlerinden biri ile çalışmanızı sağlayacaklardır. 

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul