2005 Yılından beridir faaliyet göstermekteyiz. Alanında uzman ve kadrolu çalışan özel ders öğretmenleri ile hizmet vermektedir.    Özel Ders İste

İngilizce Özel Ders

İngilizce Dünyada resmi dil olarak en çok kullanılan 3. dil olmasına rağmen, dünyada en çok kullanılan 1. dildir. Dünyada İngilizce iletişim dili olarak kabul edilir.

Bu yüzden 1 milyarı aşkın kişi en basit seviyede de olsa İngilizce bilmektedir. Bununla birlikte İngilizce en fazla bilinen 2. dil olma özelliğini de kapsar. İngilizce dünya'nın çoğu yerinde konuşulur. Ana dili İngilizce olanların en fazla olduğu yer Amerika Birleşik Devletleri'dir. Günümüzde ingilizce bilmek mesleki kariyerimizin olmazsa olmazları arasına girmiş durumda.

Türkiye'de birçok insan ingilizce öğrenmek uğruna çok büyük oranda maddiyat, enerji ve vakit harcamaktadır. ingilizce öğrenmek uğruna gösterilen bu büyük çabaya rağmen, alınan netice tatmin edici olmaktan büyük oranda uzak kalmaktadır. Kurumumuz ingilizce öğrenmek isteyen öğrenci ve çalışanlara, sonuca götüren çözümler sunmaktadır.

ingilizce öğretmenlerimiz; öğrencinin ingilizceyi okulunda ne derece yoğunlukta gördüğünü dikkate almaktadır. özel Okullarda okuyan ve liselerin dil bölümlerinde okuyan öğrencilere ingilizceyi hayatında yoğun bir şekilde kullanan öğretmenleri önermektedir.

İlkokuldan, ortaokula ve lisenin tüm seviyelerine göre ingilizce özel ders öğretmenleri ile hizmet veren kurumumuz, ağırlıklı olarak özel okullardan mezun ve yurt dışında eğitim almış tecrübeli, kaliteli formasyon eğitimleri olan özel ders öğretmenlerinden oluşmaktadır. Kurumumuz ingilizce dil sınavında Türkiye derecesi yapmı birçok öğrenciyi ingilizce özel derse yönlendirmektedir. İngilizce özel ders öğretmen ücretleri için ofisimizi arayarak, ders ücretleri ve ders konuları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kurumumuz öğretmenleriyle ilgili olarak ders alan öğrencilerinden düzenli olarak geri dönüşler almaktadır. Bizden özel ders almaya karar verdiğinizde öğretmenimizin ders verdiği öğrencilerden ve velilerinden görüş almak isteyebilirsiniz. Kurumumuz bu bu kişilerle sizi görüştürecektir. Çalışanlar için evde yada işyerinizdede sizlere; ingilizce, ispanyolca, Fransızca, Almanca ve italyanca dillerinde özel ders öğretmen hizmeti sunmaktadır. 

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul