2005 Yılından beridir faaliyet göstermekteyiz. Alanında uzman ve kadrolu çalışan özel ders öğretmenleri ile hizmet vermektedir.    Özel Ders İste

Fizik Özel Ders

Fizik (Eski Yunanca: φύσις fisis “doğa”) maddeyi, maddenin uzay-zamanda hareketini enerji ve kuvveti de kapsamak üzere bütün ilgili kavramlarla birlikte inceleyen doğa bilimidir. Daha genel olarak,

evren ile ilgili nasılları cevaplamak için doğanın genel bir analizidir.

Fizik en eski akademik disiplinlerden biridir, astronomiyi kapsadığı için ilki de denebilir. 16. yüzyıldan bu yana kendi sınırlarını çizmiş modern bir bilim olmasına karşın, Bilimsel Devrim'den önce iki bin sene boyunca felsefe, kimya, matematik ve biyolojinin belli branşları ile eş anlamlı olarak kullanılmıştır. Buna karşın, matematiksel fizik ve kuantum kimyası gibi alanlardan dolayı fiziğin sınırlarını net olarak belirlemek güçtür. Fizik kuarklar, nötrinolar ve elektronlar gibi temel parçacıklardan galaksi süperkümelerine kadar çok geniş bir yelpazede birçok fenomeni inceler. Diğer her şeyin kendilerinden oluştuğu bu fenomenleri incelemesi itibarıyla fizik zaman zaman “temel bilim” olarak da anılır. Fizik doğadaki çeşit çeşit fenomeni daha basit fenomenlerle açıklamaya çalışır. Böylece fizik hem gözlemlenebilir şeyleri temel nedenlere indirgemeye hem de bu temel nedenleri birbirleriyle ilişkilendirmeye çalışır.

Fizik dersini ilk lise düzeyinde görmeye başlarız, fizik dersi anlaşılması zor olan derslerin başında gelir ve büyük ölçüde de öğretmen sıkıntısı duyulur, okul ve sınavlar için fizik dersinden başarılı olmak için fizik dersinden özel ders almak çok önemlidir. fizik kuramlarını anlamak ve madde-olay ilişkilerini anlayıp yorumlamak için özel ders desteği ile sınavlarda başarılı olabilirsiniz. Lise, Üniversite veya üniversite hazırlıkta fizik konularıyla probleminiz varsa yada fizik dersinde daha iyi mi olmak istiyorsunuz; kurumumuzun size özel çözümler sunan Fizik özel ders öğretmenleri ile görüşmelisiniz. ofisimizi arayarak fizik öğretmenlerimize istediğiniz konularda danışıbilir ve fizik özel ders ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kurumumuzun fizik özel ders öğretmenleri ile; isterseniz hareket konularında ders notları alın, isterseniz optik konularına göz atın. Elektrik ile ilgili konuları işlerken manyetizmayı ders programınıza eklemeyi unutmayın. Yani fiziğin tüm konuları için bizden özel ders talebinde bulunabilirsiniz. Kurumumuzun sizin için en iyi fizik özel ders öğretmenlerinden biri ile çalışmanızı sağlayacaktır. 

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul