2005 Yılından beridir faaliyet göstermekteyiz. Alanında uzman ve kadrolu çalışan özel ders öğretmenleri ile hizmet vermektedir.    Özel Ders İste

Biyoloji Özel Ders

Biyoloji dersi ve biyoloji öğretmenleri, Fizik ve Kimya dersleri kadar önemli olan sayısal bir derstir. biyoloji dersi işlerken tamamen yabancı terimler kullanılmaktadır.

Bazı başlıklara göz atalım: Anatomi, Biyocoğrafya, Biyofizik, Biyokimya, Biyometri, Biyoteknoloji, Botanik, Deniz biyolojisi, Doku bilimi, Ekoloji, Embriyoloji, Entomoloji, Etoloji, Evrimsel biyoloji diye devam eden bijoloji ders başlıkları gerçekten can sıkıcı olabiliyor. Biyolojiden özel ders almanın önemi hem bu terminolojiyi ezberlemek açısından hemde öğrenilmesi gereken bilgiyi öğrenmek açısından çok önemlidir. Biyoloji dersi öğretmenleri bir biyolog kadar biyolojiye hakim ve bir pedagog kadar de insan piskolojisine hakim insanların eğitmenlik yapmasıdır. Biyoloji özel ders öğretmenleri ile çalışan öğrencilerimiz okul derslerinde ve LYS sınavı, YGS sınavı gibi sınavlarda biyolojiden tam puan alabilmektedirler. Biyoloji özel dersi anlatırken konulardan daha çok soruların pratik çözümlerine ve özellikle biyolojinin temel mantığının kavranmasıyla nasıl çalışılmalı sorularına cevap olacak niteliktedir. Lise, Üniversite hazırlık veya Üniversite de Biyoloji dersleri ile ilgili probleminiz varsa, Biyoloji dersinde daha iyi olmak mı istiyorsunuz? özel ders ofisimizi arayarak Biyoloji dersi öğretmenlerimizle iletişime geçebilirsiniz. biyoloji özel ders ücretleri öğretmenlerimizn ve öğrencilerimizin seviyelerine göre değişiklik göstermektedir. 

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul