Hakkımızda

Üniversite sınavı, TEOG sınavları ve okula yönelik çalışmalarda başarının sağlanması için; takip edilen süreç ve bu sürecin performansına ayak uydurabilecek bir özel ders kadrosu çok önemlidir.

DEĞERLERİMİZ

Özel Derste Danışmanlık: Öğrencileri, velileri ve öncüsü olunan Özel Ders Merkezi Boğaziçi Ders Eğitim ve Danışmanlık çalışanlarıyla ilişkilerini dürüstlük esaslarına uygun olarak yürütmek.

Özel Ders Öğrencilerimiz: Tüm faaliyet alanlarımızda öğrencilerimizin önceliklerini belirlemek ve bu gereksinimleri en mükemmel şekilde karşılamak.

Özel Derste Takım Çalışması: Etkin ve güçlü özel ders takımları yaratmak ve özel ders takım çalışanlarımızın yaratıcılıklarını azami seviyede teşvik ederek özel ders öğrencilerimizin ihtiyaçlarını en mükemmel şekilde karşılayabilmek.

Özel Derste Liderlik: Özel ders öğrenci memnuniyetini en üst seviyede tutacak ölçüde servisler geliştirerek özel ders alanında lider olmak.

Özel Derste Yenilikçilik: Diğer özel ders eğitim danışmanlık şirketlerinden daha iyi özel ders hizmeti vererek özel ders alanında farklılık yakalamak.

KADROMUZ

Özel ders öğretmenlerimiz ve diğer çalışanlarımız bu anlamda,özel ders kadrosu ile Boğaziçi Ders Eğitim ve Danışmanlık kurumunun en önemli unsurlarından biridir. Bu bilinç çerçevesinde; özel ders kadromuzu bilgili, özel ders' de başarılı, özel ders' de deneyimli, yenilikleri takip eden, dinamik ve özverili öğretmenlerden ve çalışanlardan oluşturmaktayız.

Üniversite sınavı için özel ders, SBS sınavı ve okula yönelik çalışmalarda başarının sağlanması için özel ders; takip edilen süreç ve bu sürecin performansına ayak uydurabilecek bir özel ders kadrosu çok önemlidir, özel ders öğretmenlerimiz ve diğer çalışanlarımız bu anlamda,özel ders kadrosu ile Boğaziçi Ders Eğitim ve Danışmanlık kurumunun en önemli unsurlarından biridir. özel ders Bu bilinç çerçevesinde; özel ders kadromuzu bilgili, özel ders' de başarılı, özel ders' de deneyimli, yenilikleri takip eden, dinamik ve özverili öğretmenlerden ve çalışanlardan oluşturmaktayız.

BAŞARIMIZ

Özel Ders Merkezi İdeal Eğitim ve Danışmanlığın hedefi, özel derslerle öğrencilerini hayallerindeki okullara yerleştirmektir. Özel ders kurumumuzda bireysel başarıdan ziyade kitlesel başarı hedeflenmektedir. Bu nedenle Özel ders merkezimize kaydolan her öğrenciyi hayalindeki okula yerleştirmek Özel ders öğretmenleri olarak temel amacımızdır. Buna paralel olarak da Özel ders programlarımızı bu doğrultuda oluşturmaktayız. Nitekim Özel ders kurumumuz, yüzlerce aileye hem okula yardımcı olması hem de sınavlara yönelik aşamalarda destek olma adına özel derslerle başarılarınıza katkılarda bulunmuştur.

AKTİVİTELERİMİZ

Öğencilere özel ders vermekten başka yaptığımız başlıca aktivitelerimiz: Genç Yetenekler Yarışmaları Sosyal Sorumluluk - Yardımlaşma kurumlarına destek Bilgi ve Genel Kültür Yarışmaları Fen ve Matematik Olimpiyatları Eğitim ve Kültür Seminerleri Öğrencilerimizin Yayımladığı Dergi Üniversite Gezileri Satranç Turnuvaları Halı Saha Futbol Turnuvaları Konserler Karaoke Bowling Oyunu Buz pateni Film Gösterimleri Yıl Sonu Kır gezileri

YGS Yaz Kampı

YGS Yaz Kampı Detayları İçin Tıklayınız

Hakkımızda

Özel ders, insana diğerlerinden daha fazla katkıda bulunarak hem şimdi hemde geleceği için hazırlar.

Bizimle bağlanın:

    

İletişim

Daha fazla bilgi almak ve eğitim danışmanlarımızla görüşmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin:
  info (@) derszamani.com
  +90 212 552 94 90
  +90 212 552 94 90
 Sakarya Çıkmazı / Şirinevler / İstanbul